Z przyjemnością chciałbym poinformować, że po raz kolejny zostałem Media Partnerem @JDDconf – jednej z największych konferencji Java w Polsce.

Wkrótce będzie dostępny kod zniżkowy na bilety na konferencje 🙂

A póki co, poniżej zamieszczam najważniejsze informacje.

Najważniejsze informacje

W tym roku JDD odbędzie się 14-15 października 2019, jak zawsze, w Krakowie!

Ścieżki podzielone ze względu na poziom zaawansowania i język prezentacji, inspirujące wykłady oraz nowe twarze na scenie – na to możemy się nastawiać, myśląc o JDD 2019. Organizatorzy planują ścieżkę technologiczną oraz szereg zróżnicowanych tematów: front-end, Metodologie DevOps, JAVA 9/10/11, testing, dobre praktyki, soft skills, Machine Learning, AI, Mobile, Chatbots, Blockchain, Reactive, Functional Programming, Databases, Big Data, NoSQL, Industry 4.0 /ERP/Erp in cloud.

Kolejna edycja konkursu JUGmajster

W tym roku również, tradycyjnie, odbędzie się konkurs JUGmajster! To kultowy element JDD – debiutujący specjaliści Java konkurują ze sobą na scenie. Tylko jeden z nich powali widownię na łopatki i zostanie okrzyknięty JUGmajstrem 2019. Podczas zeszłorocznej edycji rywalizacja okazała się niezwykle zacięta – „Chcemy, by ta edycja konkursu odznaczała się jeszcze większymi emocjami i wyższym poziomem rywalizacji”, twierdzą organizatorzy. Konkurs JUGmajster to ogromna dawka praktycznej wiedzy i najnowsze rozwiązania prosto od debiutantów, walczących ze sobą o miano wschodzącej gwiazdy polskiej sceny IT.

Więcej info

Więcej informacji o konferencji możecie oczywiście znaleźć na stronie: https://jdd.org.pl oraz na Facebooku i Twitterze.